Bizimocak55's Blog

1. sınıf için Dokümanlar

Posted on: 01 Ocak 2016

“drive.google.com” linkleri

 

1 sınıf Matematik – 2016/2017

1 sınıf Türkçe Dokümanlar – 2016/2017

 

“cloud.mail.ru” linkleri:

1 sınıf PDF Kaynaklar

 

Reklamlar

76 Yanıt to "1. sınıf için Dokümanlar"

Sayın Hocam, daha önce Flash Bellek ile tüm çalışmalarınızı paylaştığınızı okumuştum . Hala böyle bir imkanımız var mı acaba?

Saygıdeğer meslektaşım emeğinize sağlık, teşekkür ederim.

Sayın Hocam, iyi tatiller. Emeğiniz için teşekkürler. Çalışmaları okul açılmadan biraz erken yüklerseniz sevinirim. İnceleme ve dosyalama imkanımız olur böylece.

Değerli öğretmenim,
bu sene 1. sınıf okutacağım.
sizin de 1. sınıf okutacağınızı umarak saygılarımı sunuyorum.
Çalışmalarınızı şimdiden dört gözle bekliyoruz.

Selamlar, Saygılar Süleyman Hocam 1.sınıflarla alakalı yeni
çalışmalarınız olacak mı?

Sayın Hasan Hocam. Şu an hiç çalışma hazırlamadım. Bakalım gelecek günler neler getirecek? Belki eski çalışmalarımı değişen programa göre yeniden düzenleyebilirim.

Size çok alıştık Sayın Hocam, bizi yalnız bırakmayın 🙂 Bu güne kadar çalışmalarınızdan çok faydalandık, Allah sizden razı olsun hakkınızı helal edin.

Hocam indirme yapamıyorum. Bir sorun mu var sitede acaba?

Süleyman hocam bütün arşivinizi indirdim. Hepsi emek kokuyor. Size sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Hürmetler ediyorum. Hakkınızı helal edin. Sağ olun var olun.

Sayın Hocam, elinize emeğinize sağlık. Çalışmalarınız gerçekten de çok seçkin, sıra dışı. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Çalışmalarınızın devamını sabırsızlıkla bekliyorum.

Sayın Hocam, çalışmalarınızı ilgiyle takip ediyorum. Birinci sınıf okutuyorum bu sene. Elinizde olan çalışmalardan faydalanıyorum. İkinci grup çalışmanızı bekliyorum hocam. Emeğiniz için teşekkürler.

Değerli Hocam, çalışmalarınız elim ayağım oldu. Zor beğenirim ama sayenizde başka çalışmalara bakma ihtiyacı bile duymuyorum. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

Sayın Hocam, dosyalara ulaşamıyorum.

Sayın Hocam, sisteme giremiyoruz, ne yapmalıyız?

Sayın Hocam, dokümanlara ulaşamıyorum, hata veriyor.

Sayın Hocam, saygılar.
Çalışmalarınıza tıkladığımız da sayfalar hata veriyor.

Elinize sağlık Hocam, sürekli indirip kullanıyordum. Fakat şu anda “mail.cloud” üzerinden indirme yapamıyorum. Server hatası veriyor. Dosyaları nasıl temin edebiliriz?

Süleyman Hocam, çalışmalarınız için öncelikle ben de çok teşekkür ediyorum. Çalışmalara şu anda ulaşamıyoruz .

Paylaşımlarınıza ulaşamıyoruz. Yine de şimdiye kadar paylaşımlarınız için teşekkürler.

Sayın Hocam, çalışmalarınızı sitenizden takip ediyorum emeğinize sağlık. Ancak 1.sınıf çalışmalarına sayfalar açılmıyor. Acaba ben mi bi yanlış yapıyorum?

Sayın Hocam, Emeğinize sağlık harikasınız. 1.sınıf çalışmalarınıza ulaşmıyorum. Yardımcı olur musunuz?

Sayın Hocam emeğinize sağlık. Harika çalışmalar bunlar. 1. sınıf çalışmalarınıza ulaşamıyorum. Ne yapmalıyım? Çok teşekkürler.

Sayın Hocam, ben indirme yapamıyorum acaba bir problem mi var?

Değerli Hocam, çalışmalarınız için çok teşekkürler. Şu an yüklediğiniz siteden kaynaklı galiba, çalışmalarınıza ulaşamıyoruz.

Değerli Hocam. Her şeyden önce yapmış olduğunuz çalışmalar için size teşekkür ediyorum. Gerçekten büyük emek isteyen çalışmalar. 3 yıldır sizi takip ediyorum ve çok faydasını görüyorum. En son çalışmalarınıza ulaşamıyorum. Bilginiz var mı? Acaba neden?

Sayın Süleyman Hocam, çalışmalarınız için teşekkürler. Şu an yüklediğiniz siteden kaynaklı sanırım çalışmalarınıza ulaşamıyorum.

Süleyman Hocam, son yükledikleriniz açılmıyor. Linkleri kontrol ederseniz sevinirim. Sizin dokümanlarınız benim için çok önemli. Onlarsız derslerimi işleyemiyorum.

Sayın Hocam, çalışmalarınız çok harika, çok faydalı oluyor. Ellerinize sağlık. Bu günlerde çalışmalarınızı indiremiyorum. 404 diye bir hata veriyor. Önceden böyle bir sorun yaşamıyordum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Sayın Hocam, çalışmalarınızı ilgiyle takip ediyorum. Birinci sınıf okutuyorum bu sene. Elinizde olan çalışmalardan faydalanıyorum. Son çalışmalarınıza ulaşamıyorum. Linkler ölü başka linkler atarsanız sevinirim.

Sayın Hocam, 1.sınıf dosyaları açamıyorum. Neden olabilir? Yardımcı olursanız sevinirim. Sayfa hata veriyor. Acaba benim bilgisayardan mı kaynaklanıyor?

Sayın Hocam, 1. sınıf dosyalarınız niçin görünmüyor? Yardımcı olursanız seviniriz. Emeğinize, ellerinize sağlık. İyi çalışmalar.

Sayın Hocam, çalışmalarınıza o kadar alıştık ki, elimiz ayağımız oldu. Sabah akşam , 1. sınıf çalışmaları geri geldi mi diye bakıyoruz. Bekletmeyin artık bizi.

Sayın Hocam, 1.sınıf dosyalarına artık ulaşamıyorum.

1.sınıf yeni çalışmalarınız yok hocam. Sorun mu var?

Hocamızın çalışmaları sanırım erişim iznine kapalı ya da paylaşıma kapattı dosyalarını.

Açıldı dosyalar:)))

Sayın Hocam, ben de 1. sınıf öğretmeniyim. Çalışmalarınızdan çok faydalandım. Öncelikle çok teşekkür ederim. Ama yeni dosyalara ulaşamıyorum, yardımcı olabilir misiniz?

Nasıl mutlu oldum anlatamam hocam:) Emeğinize sağlık.

Teşekkürler öğretmenim. Emeğinize sağlık.

1. sınıf içeriğinin geldiğine ne kadar sevindiğimi anlatamam. Süleyman Hocam, yıllardır çalışmalarınızı takip ediyorum.
Elinize sağlık. Hakkınızı helal edin.

Sayın Öğretmenim emeğinize sağlık. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Yüce Rabbim razı olsun.

Sayın Hocam, emeklerinize sağlık, çok teşekkürler.

Sayın Hocam “elan” grubu linki 404 hata veriyor.

Değerli Öğretmenim, link yenilenmiştir.

Hocam, çok ama çok teşekkür ederim iyi ki varsınız.

Sayın Öğretmenim, 1. sınıflarla ilgili çalışmalarınızı “Flash Bellek” içinde nasıl temin edebilirim? Bilgi verirseniz sevinirim. İçinde müzikler de olursa daha çok sevinirim.

Sayın Öğretmenim, gerekli açıklamalar e-posta adresinize yazılmıştır.

Süleyman Hocam, çalışmalarınız için çok teşekkürler. “8. Hafta Sonu Cep Kitapçığı” nızı indirdim fakat bazı yazılar gözükmüyor. Hata veriyor.Yeniden yükleyebilir misiniz?

Sayın Öğretmenim, indirdim kontrol ettim, bir sorun yok. Belki sizin bilgisayardan kaynaklanan bir sorun vardır.

Sayın Hocam, tek kelimeyle harika. Allah razı olsun. Öğrencilerim etkinliklerinize bayılıyor…

Sayın Öğretmenim, emekleriniz için öncelikle çok teşekkür ederim. Ara tatil ödevi hazırlayacak mısınız? Ona göre zümre olarak çalışmalarımızı planlayacağız. Saygılarımla, iyi çalışmalar.

Değerli Öğretmenim, ben ara tatilde sadece “Hızlı Okuma Kitapları”ndan 4 ve 5.yi okuma ödevi olarak vermeyi düşünüyorum.

Değerli Hocam, cevabınız için teşekkür ederim. Kolay Okuma Kitapçığı serisinde son grup sesler yok. Onlarla ilgili kolay okuma kitapçığı oluşturacak mısınız? İyi akşamlar.

Değerli Öğretmenim, Kolay Okuma Kitapçığının sonuncusunu hafta sonu hazırlamayı düşünüyorum.

Teşekkür ederim öğretmenim.

Süleyman bey, eğitimhane de hangi kullanıcı adıyla paylaşımda bulunuyorsunuz.
oradan da paylaşımlarınızı takip etmek isterim.
şimdiden tşkler..

Eğitimhane de “filancaadam” adıyla paylaşımda bulunuyorum.

Süleyman Hocam, teşekkür ederiz, emeklerinize sağlık.

Süleyman Hocam, 1. sınıf dokümanlarını nasıl indireceğiz?

Süleyman Hocam, emeğinize sağlık. Çalışmalarınızdan çok yararlandık, mümkünse izin verir misiniz? Yararlanmaya devam edelim. Saygılarımla.

Süleyman Hocam, emeğinize sağlık.

Sayın Hocam, indirme linkleri yok. Nasıl yapacağımızı anlatırsanız sevinirim. Ellerinize sağlık.

Ahmet Bey, 1, 2. 3. ve 4. sınıfların linkleri var. hem “gmail.drive.” hem de “cloud.mail.ru” linkleri eklenmiştir.

Sayın Hocam, ben de uzun süredir sizi takip ediyorum emeğinize saygı duyarak. Lakin “gmail.drive” bölümünden özellikle 1.sınıf için hazırlamış olduğunuz “5n1k pdfleri” yazdırmaya kapalı, yardımcı olursanız çok sevinirim.
Saygılar..

Özür dilerim Hocam, biraz araştırınca ulaştım. İyi çalışmalar…

Süleyman Hocam, PDF olarak yayınladığınız kaynakları da kullanıyorum bence çok önemli bir hizmet yapıyorsunuz. Bu nedenle size teşekkürlerimi iletiyorum.

Paylaşımlarınız çok güzel teşekkürler. Yalnız artık yazdırmaya kapalı. Nasıl yapacağız yardımcı olur musunuz?

“cloud.mail.ru” linklerini deneyiniz.

Hocam, 1. sınıf “Hızlı Okuma Kitapçıkları” nı kullanmak istiyorum. Bunun için geç kaldım mı bilmiyorum ama sınıfımın hızı ortalama 23 kelime. Siz bu kitapçıkları haftada bir kere mi verdiniz? Bunları A4 kağıdı ikiye katlayarak mı kitapçık haline getiriyorsunuz? Yazdırma işini hangi PDF programı kullanarak yapıyorsunuz?

Sayın Fuat Hocam, bu kitapçıkları A4 kağıdını ikiye katlayarak oluşturdum ve zımbaladım. Haftada bir kere, bazen 2 haftada 1 tane verdim. Ben PDF programı Foxit Phantom PDF kullanıyorum. MEB engelsiz olması açısından “cloud.mail.ru” linklerini başka yerden kullanınız o zaman rahatça yazdırabilirsiniz.

Teşekkür ederim hocam. Görevinizde başarılar dilerim.

Sayın Hocam, çok güzel etkinlikler emeğinize sağlık, fakat bu yıl düz yazıya geçilecek bu konuda bir çalışmanız olacak mı acaba?

Sayın Erhan Bey, bu yıl 2. sınıfı okutacağım inşallah. O yüzden 2. sınıf çalışmaları hazırlayacağım. Maalesef 1.sınıf çalışmalarını düzenlemeye vaktim olmayacak.

Tamam sizi anlıyorum Hocam, teşekkür ederim.

Süleyman Hocam, 1. sınıf çalışmalarınızı düz yazı olarak değiştirseniz de bizi de bu sene sizin kaynaklarınızdan mahrum etmeseniz çok mutlu olurum. Yaklaşık 10 yıldır takipteyim. Kaynak kullanmıyorum sayenizde.. Şimdiden teşekkürler, şimdiye kadar ki çalışmalarınız içinde tekrardan teşekkür ederim.

Sayın Soner Hocam, 1.sınıf çalışmalarını düz yazı olarak değiştirmek yetmeyecek. Çünkü harf grupları da değişti. Dolayısıyla heceler, kelimeler, cümleler ve metinlerin de değişmesi gerekiyor. O yüzden uğraşmayacağım. Kusuruma bakmayın. Eminim 1. sınıf okutacak gayretli ve verimli arkadaşların çalışmaları sizlere yeterli olacaktır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

Takvim

Ocak 2016
P S Ç P C C P
« Ara   Şub »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
%d blogcu bunu beğendi: